تنظیمات اولیه ی وبلاگ

• دوستان من تازه به وردپرس اومدم….در قسمت پست نوشته ها …دو حالت وجود داشت…یکی متن رو به صورت کد html در می آورد و دیگری به صورت پیش فرض حتی میتونستم عکس رو مستقیما کپی کنم …اما نمیدونم چرا این دو گزینه غیر فعال شده و یه سری تگ برای اجرای نوشته ها به جاش اومده….خواهشا راهنماییم کنید…که آیا قسمتی برای برگشت به تنظیمات اولیه وبلاگ هستش یا نه….در ثانی من فقط به صورت آنلیان نوشته هام رو مینویسم..یعنی نرم افزار رو سیستمم نصب نکردم..و از همون قالبهای پیش فرض هم استفاده میکنم….

The blog I need help with is: (visible only to logged in users)

• سلام

همون طور که گفتین به طور پیش‌فرض دو حالت داریم. یکی به ویرایش‌گر «دیداری» معروفه و دیگری به «ویرایش HTML»، که می‌شه به راحتی بین این دو حالت و با زدن دکمه‌ی مربوطه سوییچ کرد. (در همان برگه‌ی ویرایش یا افزودن نوشته‌‌ی تازه این دو دکمه به صورت پیش‌فرض وجود دارند)

گاهی کاربران ویرایش‌گر «دیداری» را به اشتباه غیرفعال می‌کنند. شاید مشکل شما هم همین باشد.

وارد پیش‌خوان وبلاگ خود شوید. در منوی سمت راست به دنبال «کاربران» و در زیر آن روی «شناس‌نامه‌ی شما» کلیک کنید.

وقتی وارد شناس‌نامه‌ی خود شدید در زیر قسمت «گزینه‌های شخصی» تیک مربوط به «غیرفعال کردن ویرایشگر دیداری هنگام نوشتن» را بردارید. (همان خط اول)

لطفا نتیجه در اینجا منعکس کنید.

• The topic ‘تنظیمات اولیه ی وبلاگ’ is closed to new replies.