Bloguma Tavs'yelerde Bulunur Musunuz

• merhaba ben blog actim 3 ay once ve gelistirmeye calisiom su an elimden geldigince guncelliyorum sizde birkac ipucu verirmisiniz neler yapabilirim baska hangi konularda yogunlasmaliyim ve nasil seo yapmaliyim ayrica bilesenleri tam cozemedim HTML eklenmiyor galiba

bu sorulara cevap verirseniz cok saolun…

Yardım istediğim blog (yalnızca oturum açmış kullanıcılar tarafından görülebilir).

• 1. Tasarım meselesi zevk işi. Kendi tasarımınızı kendi zevkinize göre yapın.
    2. Seo konusunda konu ile alakalı etiketler kullanın. Yoksa Google sitenizi düzgün indexlemez.
    3.Yazılarınız mümkün mertebe özgün olsun. Görselleri olduğu gibi eklemeyi farklı adlandırmalar yapın. Bu sayede Google görsellerde indexlenirsiniz.
    4.HTML konusu wordpress.com üzerinden açılan bloglarda kısıtlı. Her kodu ekleyemezsiniz.
    Söyleyeceklerim kısaca bunlar. Başarılar dilerim.

• Merhaba,
    Öncelikle konu ile alakalı tag girmeyi sakın unutmayın. Çoğunlukla buradan geliyor hitler. Ve bu da sitenizin yükselmesini sağlar.
    Konu açarken kısa kısa alıntı cümleler yerine en az 100 kelime ile özgün konular girin.
    Konu içlerine benzer konular şeklinde, link verin. Sitenizi yönlendiren. Böylece google daha çok sever ve yükselmenizi sağlar. Denenmiştir :)

İyi günler.

• ‘Bloguma Tavs'yelerde Bulunur Musunuz’ konusu yeni yanıtlara kapalı.