Yazilarin alt menü olmasi?

• Merhaba bu konuda cok ugrastim ama bir sonuca varamadim, sayfanın üzerinde Gezdigim yerler , Hakkımda, iletisim vs gibi menüler hazırladım. Ancak yazdığım yazılar sadece anasayfada çıkıyor. Ben anasayfadaki yazılarıma ilave olmaksızın, yazdığım şeyin yalnızca ilgili menüde görünmesini istiyorum.(Menü’ye vurgu yapayım, kategori belirleme sorunu değil yani)

Yani bir yazi yazdigim da bunu alt menü olarak Gezdigim Yerler > Tayland >Bangkok
    Phuket
    Ko Samui
    Ko Tao

eklemek istiyorum fakat olmuyor , bu sekilde sadece sayfa olarak ekliyebildim. ( Sayfa olarak ekledigimde de anasayfada yazim yayinlanmiyor. )

nasil yapabilirim bunu?

• Bu başlığı açarken bir blog adresi veya başlık açma nedenini belirtmediniz.

Bu destek forumu WordPress.com’da barındırılan bloglar içindir. Eğer sorunuz kendinizin barındırmakta olduğu bir WordPress blogu ile ilgili ise gerekli yardımı WordPress.org forumlarda bulabilirsiniz.
    .
    WordPress.com ile WordPress.org arasındaki farkı anlayamıyorsanız, şu bilgiden yararlanabilirsiniz.

Sorunuzda blogunza bağlantıyı eklemeyi unuttuysanız, lütfen cevap atarak belirtiniz. Böylece kullanıcıların sorunuza cevap vermeleri kolaylaşır.

Bu otomatik bir mesajdır.

• ‘Yazilarin alt menü olmasi?’ konusu yeni yanıtlara kapalı.