WP yi indirip kurmakla netten üzerinden işlem yapmak farklımı

• Yazar
    Yazılar

merhaba arkadaşlar ben kendime bir WP blog açtım ama net üzerinden yani WP in sitesinden oluşturdum.Şimdi forumlarda görüyorum kurulmasını anlatıyo şimdi kurupta blog açmakla net üzerinden blog açmak arasında fark varmı? galiba bn bazı yerlere ulaşamıyorum ve eklenti kuramıyorum? makalelerde head tag ‘a kodu yapıştırın falan diyor o kodları ben nerden bulucam bulamıyorum bir türlü yardımcı olur musunuz litfen?

Yardım istediğim blog oppasizhayatbos.wordpress.com.

htmlfbml
    Üye

Merhaba,
    Bu bir hazır servis olduğundan her istediğinizi yapamazsınız.

Kendiniz wordpress ile blog açtığınızda her şey size özgür. Ayrıca wordpress.com ücretsiz hizmete göre harika olanaklar sağlıyor. Fark tabi ki var,

Ücretsiz : Kalite, alt yapı, güveninirlik.

Ücretli ( sizin ) : Kalite, Site tasarımı için uğraşılmış onca emek.

ihyaca
    Üye

@htmlfbml arkadaşım,bu arkadaş google forumdan geldi.Wordpress’le ilgili sorularını burada sormasını söylemiştik.Eğer bu konuda bilgin varsa bir yardımcı olalım kendisine?

htmlfbml
    Üye

Sorularını cevaplamaya hazırım, fakat; php dosyalarını düzenleme yetkisi yok.

ihyaca
    Üye

Tabii,kendisinin sorusu kodlarla ilgiliydi sanırım,eh bu da tam sizin konununuz :)
    Sağol..

htmlfbml
    Üye

:)) Sorularını bekliyorum.

oncelikle buradaki sabit basliklari okumanizi oneririm:

WordPress.com veya WordPress.org ? Arasındaki fark
    https://tr.forums.wordpress.com/topic/wordpresscom-veya-wordpressorg-arasindaki-fark?replies=1

‘WP yi indirip kurmakla netten üzerinden işlem yapmak farklımı’ konusu yeni yanıtlara kapalı.