WordPress.com Türkçe Forumlarına Hoşgeldiniz!

• Yazar
    Yazılar

mdawaffe
    Ekip

First Post! w00t.

salute
    Üye

tr.Wordpress.com forumu açılmış. Ne güzel olmuş. Artık bütün wordpress.com kullanıcıları burada sorunlarını, fikirlerini paylaşabilirler. ;)

Hm, güzel olmuş gerçekten. :)
    Şu an forumun tek bölümünün ismi ve tanımı nasıl konmuş acaba?

bsaman
    Üye

süper süper :)

İyi fikir.

cellchuck
    Üye

madem my first topic… bir deneme yapalım herkese merhaba

Kesinlikle iyi olmuş, şarttı böyle birşey :)

ayyas
    Üye

Güzel güzel ;)

mdawaffe ile görüşüp, burada kullanılan forum sistemi olan bbPress için WordPress Türkiye’de hazırladığımız Türkçe dil dosyasını gönderdim, ve artık forum büyük oranda Türkçe. :)

Türkçe olmayan yerler de yakın zamanda Türkçe olacak, bu forumun Türk WordPress.com kullanıcıları için faydalı olmasını temenni ederim. :)

Eğer bir WordPress.com kullanıcısıysanız diğer Türk WordPress.com kullanıcılarına bu forumdan bahsetmenizi tavsiye ederim, böylece forum daha aktif olur ve forum aracılığıyla daha çok bilgi alışverişi sağlanmış olur.

salute
    Üye

Teşekkürler Hasan. Evet arkadaşlar, ne kadar çok kişi katılırsa forumlara, o kadar aktif olacaktır. Bu forumlara ilginizi bekliyoruz.

evt arkadaşlar selam herkese..
    bence de olması gerek forum..ii olmuş
    selametle…
    (ben dün kayıt oldumm siteyi çözmeye çalışıorum..)

bi de şöylşe yapsak olur mu acaba herkes arkadaşlarına mail atsa forum için,yararlı olabilir çünkü çok az kişi varr,,neyse zamanla olur..

nayimy
    Üye

Bu forum çok iyi oldu. Birbirimize burdan yardımcı olabilriz.Birde Tüm wordpress kullanıcılarını tek çatı altında toplayabilsek ne güzel olur.

aliaksoy
    Üye

Bu sitede gördüğüm en iyi şeylerden biri…

ecank
    Üye

evet sevindirici bi haber

mavihuzun
    Üye

güzel site, forumunun olması da güzel. ama hala bir yazıyı istediğim sayfaya nasıl yerleştireceğimi çözemedim. yeni eklemek istediklerim hep ilk sayfada çıkıyor. yardımcı olabilecek kişi vardır eminim.. ayrıca font çeşidi ve boyutunu ayarlamak, resmi yazının ortasına yerleştirmek nasıl oluyor? türkçe açıklamalar çok yetersiz.

pinarim
    Üye

herkese MERHABA ben de yeni üylerdenim!!paylaşımların sağlıklı olması için forum iyi bir alternatif olmuş gerçekten!!tekrar herkese MERHABA!!

chatlax
    Üye

Harbiden de ii olmuş ..

Valla Bende Memnunun En İyi Bloglardan Yapandan Allah Razı Olsun.. :)

hbasria
    Üye

teşekkül

‘WordPress.com Türkçe Forumlarına Hoşgeldiniz!’ konusu yeni yanıtlara kapalı.