Sitemi Googleye Dodrulatamıyorum!!!!!!!

• Yazar
    Yazılar

chakii
    Üye

arkdaş lar sitemi google dogrulatmıyor meta ekliyemiyorum nası eklicem bi yardım edrseniz sevinirim lütfen yardım edin !!!!!!!!

söyleyen kişinin dedikleri olursa linkini siteme koycam lütfen yardım edinnn

chakii
    Üye

mesj bekliyorumm

yldz
    Üye

Siteni google okumus/okuyor. Günlük içerik eklemelisin.

chakii
    Üye

ok

bırakın bu işleri eskisi gibi değil artık sağlam bir ekip gerekir tek başına bu işler yürümez

koskoca forumlar bomboş duruyor açın bir blog takılın kafanıza göre

yada wordpress-u kurun blog dağıtın millete

knbykl
    Üye

@freemaster, konuyla alakasız mesajlar yazmasan daha iyi olur. Yine de görüşünü belirttiğin için teşekkürler. Eğer sorununuz çözüldüyse foruma sorunum çözüldü yazarak bildirin.

sohpet
    Üye

sıtenı googleye doldurursun doldurmakdan kastın googlenın ıdexenmesı ıse sen once kendı sıtene uygun ıcerık ekle daha sonra googlenın ındexlemesını beklıceksın kım ne sıtesı yaparsa yapsınb google mutlaka ugrar hersey zamanla sabırlı olun

wala ben blog actım pr 3 yaptı 10 gunde :D

yALAN atma arkadasım 10 gunde pr3 olmaz

trpardus
    Üye

@hackprogramlari

doğru olabilir .
    kardeş eğer yüksek diyorsan içerik güzel olacak kaliteli konular seni yükseltir ;)
    meta tag ekleyemessin.

temhaya
    Üye

arkadasım sitenı google ye dogrulatmaniçin sana bifalafilian.html adında bidosya olusturman gerektını ve bu dosyayı ana dızıne atman gerektını soluyor bunu yaparsın ama sadecekendı almıs oldugun host uzerinden yanı falanfilian.wordpress.com da bunu yapman şimkansız cunku bi ftp adresin yok malesef yapcak bişi yok kendi hostun yoksa tabi

wordpress.com zaten bu hizmeti size otomatik olarak sunuyor. burada sadece blog icin icerik uretmek gerek. bir sure sonra google da arama yaparak blog’unuzun en ust sirada oldugunu goreceksiniz.

kepenkler
    Üye

Hocam benim merak ettiğim bu wordpresste açtığımız bloğu google ilk ne zaman ziyaret ediyor.1 gün sonra mı ya da 3-4 gün mü ya da ben 1 günde 1000 kaliteli içerik atsam o gün içinde indexlenir mi sayfalarım ya da backlink alsam wordpress sayfama ? Bu konuda bilgilendirebilir misiniz? Bildiğim kadarıyla wordpress.com zaten ekli olduğu için bizim google a extra olarak tanıtmamız gerekmiyor siteyi.

xhami
    Üye

Google.com.tr/addurl daha sonra sitenin içini doldur güzel yazılarla.Kısa sürede istediğinden fazlasını alırsın emin ol.Wordpress’i blogspottan daha çabuk kaydediyor.Blogspotta google ın olmasına karşın anlamış değilim.Wordpress blog yazmak isteyenler için bence 1 numara..

kepenkler
    Üye

xhami bu yazıya ulaşmak için çok uğraştım.Normal siteleri tanıtırken ftp den doğrulama istediği için kara kara düşüyodum.Bu şekil doğrulamayı bilmiyordum.Saolasın.Artık wordpresste çığır açmanın zamanı geldi :) Katılıyorum aynı zamanda gözlemlediğim kadarıyla google örümcekleri wordpress siteleri daha çok seviyor ve daha çabuk indexliyor.

‘Sitemi Googleye Dodrulatamıyorum!!!!!!!’ konusu yeni yanıtlara kapalı.