Sayfa-Tema düzenleme hakkında bir kaç acil soru

• Merhaba,

Blogumda ”Ana Sayfa” kısmı yok. Sayfa ekleme yaptığım ve ilk görünecek olarak seçtiğimde moshic.wordpress.com/ana-sayfa olarak uzantı veriyor.
    Benim istediğim; Chunk temasını kullanmaktayım ve temanın demosuna baktığımda ”CHUNK THEME” olarak başlığı var. Sayfa ve alt başlığı nasıl yapabilirim ?
    panikodasi.wordpress.com bir türlü bu şekilde düzenleyemedim. Ayrıca;
    Sorunumu hallettiğimde üstteki linkte ana sayfanın yanında yan başılklar da olsun istiyorum ardından açılır başlıklar yapacağım. Bir de başlık rengini nasıl değişirim ?

Yardım istediğim blog (yalnızca oturum açmış kullanıcılar tarafından görülebilir).

• https://moshic.wordpress.com/wp-admin/options-general.php?settings-updated=true

Ayarlar>General ‘da düzenleme de yaptım olmadı az önce. Nerede hata yapıyor olabilirim ? Tüm Bunları yazarken halen araştırıyorum neresi olabilir diye.. Gelecek cvplar için şimdiden teşekkürler:)

• Sanırım İstediğim şeyleri buldum ve yaptım. Boşuna yazmış gibi oldum ama neyse.

Sanırım küçük bir şey daha var. ”Yorum Yapın”ı yok etmem mümkün mü? Çok büyük punto ve göze çarpıyor…

• Sanirim konuyu cozdunuz. Blogunuzu ziyaret ettim, yorum kismini goremedim.

• Evet, çözdüm. Ancak anlamadığım 2 şey daha var;

1- WP’in sunduğu ücretsiz temalar haricinde neden tema yükleyemiyoruz (alan adı almadan), neden kısıtladılar?

2- Blogumda yazdığım ”Simetri”yi ”küçük şeyler” kategorisine koydum ancak ana sayfanın yanında tıkladığımda görüşünüzü belirtin çıkıyor. Yapmak istediğim anasayfada yazdıklarım ayrıolacak başlıklara göre kategorilendirdiklerim ayrı olacak. Bunu nasıl halledebilirim. Tek sorunum bu kaldı zaten..

• @moshic
    1- WordPress bu hizmeti sunarken belirli kısıtlamalar getiriyor zaten bunu kayıt olurken bilmeniz gerekirdi. Upgrade yaparak Css ile temanızı daha güzel hale getirebilirsiniz aslında tabi bu da para gerektiren bir iş. Milyonlarca kullanıcısı olan bir blog sisteminden söz ediyoruz. Haliyle bu adamların sunucu giderleri v.b şeyler oluyo ve bunları bir yerden karşılamaları gerek. Bu kısıtlmaların ana nedeni ticari bana göre. Bir de wordpress in ücretsiz sunduğu temalar bile güzel bana kalırsa. Üstelik rakipleri tema düzenleme konusunda esneklik ve özgürlük sunduğu halde wordpress bu haliyle bile dünyanın en bloglarını bünyesinde barındıran bir sistem. Sözün özü ben sadece takdir ediyorum wordpress.com ekibini.

• Üstte ilk yazımda panikodasi.wordpress kısmını editörler silebilir mi acaba adresi ?? Örnek olarak vermiştim. Bu msjım da dahil. Mümkün mü ?

• ‘Sayfa-Tema düzenleme hakkında bir kaç acil soru’ konusu yeni yanıtlara kapalı.