Mail Atma

• Merhaba arkadaşlar. Bu ikinci sorum ama. Ben bloguma giren kişilerin direkt olarak iletişim sayfasından bana mail atabilmesini istiyorum. Bunun için html kodu mu gerekiyo yoksa wordpress’de zaten var ben mi bilmiyorum. kod gerekiyorsa nedir. ilginize teşekkürler.

Yardım istediğim blog (yalnızca oturum açmış kullanıcılar tarafından görülebilir).

• html kodu kullanmaniz gerek.
    google’da html kodlarini arayarak bu alandaki temel bilgilerinizi ilerletmenizi tavsiye ederim.

<a href="mailto:(e-posta yalnızca moderatörler ve personel tarafından görülebilir)" target="_blank">eposta</a>

• yalnız ben wordpressin sunduğu sablon blog kullanıyorum. yani WordPress Türkçe programını indirip yapmıyorum. o zman bu html kodlar çalışmıyor. başka yolu var mı veya bu kodları nasıl çalıştırabilirim. teşekkür ederim…

• zaten burasi wordpress.com forumu, yani dogru yerdesiniz :)

yukarida verdigim html kodunun calismamasi icin bir neden yok.
    benim blogda iletisim bolumunde gorebilirsiniz.
    kullandiginiz kodun script icermediginden emin olun cunku bu kodlar calismaz guvenlik acisindan.

benim fazla bir html bilgim yok, daha fazla bilgisi olan kisilerle kullandiginiz kodu burada paylasabilirsiniz.
    kodlari bu forumda yazmak icin ( ` ) isaretinin arasinda yazmalisiniz

• Eğer istenilen e-posta istemcisini karıştırmadan direkt sayfadan mail atmaya olanak tanımaksa,

İletişim sayfasına şunu eklemek yeterli:
    [contact-form]

Buradan aldığınız tüm mailler aksimet filtresinden geçer. Gelen maillere cevap vermediğiniz sürece de mail adresiniz gizli kalır.
    Daha fazla ayrıntı şurada:
    http://en.support.wordpress.com/contact-form/

not: wp.com’a giriş yaptığınızda kendi eklediğiniz iletişim formunu göremeyebilirsiniz. Çıkış yaptığınızda sonuç görünür.

• sayın peixesloucos blogunuza girdim.. burada ingilizce versiyonu var blogunuzun translater kullandınız sanırım.. acaba bunu nasıl yaptınız? ben ayrıca bi ingilzce blog yapıyordum bunun için translater çok daha iyi olacak. teşekkür ederim.

• Teşekkür ederim mail konusunda da teşekkür ederim.

• ‘Mail Atma’ konusu yeni yanıtlara kapalı.