kategori, sayfa ve tema sorunu

• Yazar
    Yazılar

erhan06
    Üye

merhabalar bir temayı seçip (örneğin X) sayfaları oluşturduktan sonra başka temaya (Y) geçiş yapınca bir sayfada X teması gözükürken başka bir sayfama tıkladığımda Y teması gözüküyor..bunun yanında oluşturmadığım halde sürekli olarak “5584” isimli bir kategori olusuyor ve silsem bile tekrar gözüküyor ve son olarakta yan menü eklentilerim bir sayfada gözükürken yine başka bir sayfayı tıkladığımda gözükmüyor bu sorunlar hakkında yardımcı olursanız cok sevinirim… teşekkürler

Yardım istediğim blog erhandadas.wordpress.com.

karakama
    Üye

Tema değişikliğini yaptığınız ilk saatlerde karışıklıklar olabilir. Ziyaretçiler esas olarak seçtiğiniz temayı göreceklerdir. Bu durumlarda geçmişi silip tekrar giriş yapmayı deneyin.

Şu anda öyle bir kategoriniz yok:
    http://erhandadas.wordpress.com/category/5584

Yan menünüzdeki sorun da birinci soruna benzer olabilir. Takvim dışında bileşen olmadığı için dışardan test etmemiz için yeterli içerik yok.

selam.

erhan06
    Üye

çok teşekkür ederim ancak hertürlü denedim yine olmadı ama 1 gün bekleyeceğim bu sefer..umarım sorun çıkmaz yine sırf bu yüzden 3 tane blogu silmek zorunda kaldım..tekrar teşekkür ederim..daha fazla bilgi vermek isteyen arkadaslar lütfen yazııınnn

tema degisikligi oncesi onizleme fonksiyonundan yararlanmanizi oneririm.

erhan06
    Üye

tasekkürler arkadaşlar yardımınız için tüm sorunlar düzeldi…. ben değişikliklerin hemen olduğunu zannediyordum ancak hemen ziyaret edilince sayfada yaptığım kapsamlı değişiklikler gözükmüyordu ertesi gün girdim ve tekrar istediğim haline dönmüştü sitem… yardımlarınız için çok teşekkür ederim karakama ve peixesloucos =) sağolun..

‘kategori, sayfa ve tema sorunu’ konusu yeni yanıtlara kapalı.