iyi izle adlı video sitemizden wp dbsine veri göndermek

• Yazar
    Yazılar

iyiizle
    Üye

Selamlar iyi izle adlı sitemize sub domain açarak wp kuracağım kurmadan sormak istedim, sitemizin ana sayfası wp ile alakalı değil farklı bir db ye sahip ben suba kuracağım wordpress dbsine veri gönderip veri çekmem gerekiyor video altı haberleri gibi düşünün bu mümkünmüdür yani wordpress bunu kabul edermi yoksa database yapısana dokundurmazmı incelemedim henüz size sormayı uygun gördüm eğer olursa çok makbule geçecek. Ethem kardeşim mod arkadaşımıza sormak istedim özellikle bu konuyu kolay gelsin iyi çalışmalar.

Yardım istediğim blog iyiizle.wordpress.com.

merhaba,

sabit baslikta da yazdigi gibi bu tip sorulari wordpress.org’a yoneltmelisniz. ingilizce sitesi sabit baslikta baglanti verilmis durumda.

ote yandan cok aktif bir turkiye toplulugu var adresi asagida:

http://www.wordpress-tr.com/forum/

ne yazik ki ben ve forumda aktif olan diger kullanicilarin cogunlugu wodpress yazilimi kullanmadigi icin size yardim edemez.

iyiizle
    Üye

Sen gibi bukadar ilgili bir arkadaş ben trde tanımadım açıkcası ilgi alakana çok teşekkür ediyorum Bu iyi izle kurmayı deniyeceğim tşk ederim ethem kardeşim.

‘iyi izle adlı video sitemizden wp dbsine veri göndermek’ konusu yeni yanıtlara kapalı.