Garaj Kapısı

• Garaj kapıları, hayatımızı kolaylaştırıyor olması sebebiyle teknolojik ürünlerin başında gelmektedir. Garaj kapıları</span> farklı model ve imalat şekillerine tabi tutulan ürünler olmaktadır. Genel olarak site, villa, kamu kurumları ve alışveriş merkezleri gibi dahilinde kapalı garajı bulunan yapılarda, kullanım kolaylığı ve güvenlik amacıyla tercih edilmektedir. Garaj kapısı</span> uygulandığı alanlarda, üstün güvenlik özelliklerinin yanı sıra üretiminde kullanılan 40 mm. poliüretan dolgulu paneller sayesinde etkin ısı-ses izolasyonu, Hırsızlara karşı dayanıklı ve düşük bakım maliyetli çözüm sağlamaktadır.

Ferforje garaj kapısı modellerinde çarpma ve sıkışmalara karşı emniyet fotosel sistemi bulunmaktadır.Bir çok alanda ve şekilde farklı durumda kullanımlar ile karşımıza çıkmakta olan garaj kapısı modelleri, alanların durumuna, güvenlik önlemlerine ve görselliğe göre farklılık göstermektedir. Fabrikalarda, iş yerlerinde, ev ve site garaj girişlerinde uzaktan kumandalı olarak kullanılabilen, dış etkenlere karşı koruma sağlayan, güvenlik, yalıtım ve kullananlar açısından emniyetli ve uzun ömürlü kapılardır.

Dekoratif göbek ve oval veya dikdörtgen camlı modeller vardır. Ayrıca personel kapısı ilave edilebilmektedir. Seksiyonel garaj kapısı tavan yüksekliği ile kapı üst kotu arasında boşluğu en uygun şekilde kullanmak suretiyle ray içinde kayarak çalışır. Torsion (kurmalı) yay sistemi sayesinde manüel olarak kolaylıkla açılabilir. Kapı ağırlığı kullanıcıyı etkilemez.

Herhangi bir cisme değmesi halinde kapının durmasını yukarı doğru çıkmasını sağlayan Pnömatik güvenlik sistemi kullanılabilmektedir. Dekoratif Garaj Kapıları modern görünümü ile evlerinize değer katar. Özel formdaki paneller ve özel tasarımı sayesinde yüksek seviyede ısı, ses ve toz yalıtım sağlar. Araçların kötü iklim şartlarından korunmasına yardımcı olur. Paneller Çekme tipi motor sistemleri sayesinde hırsızlığa karşı ekstra güvenliğe sahiptir. Yoğun ve hızlı açılıp kapanmaya uygun bir motor ve torsion yay sistemine sahiptir. Uzun ömürlü oluşu en önemli özelliklerinden birisidir. Sessiz ve konforlu çalışma sistemine sahiptir. Özel emniyet sistemlerine ve otomatik kapanma özelliğine sahiptir.

Yardım istediğim blog (yalnızca oturum açmış kullanıcılar tarafından görülebilir).

• ‘Garaj Kapısı’ konusu yeni yanıtlara kapalı.