Counter-Strike: Global Offensive Steam Satın Al

• Oyun Açıklaması
    Serinin önceki oyunları gibi Global Offensive, görev tabanlı bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunudur.
    Oyuncular ilk önce görevleri tamamlamak veya düşman takımı yok etmek için terörist veya anti-terörist (counter-terrorists) takımlarından birini seçerler.
    Örneğin, yıkım haritalarında (de_) teröristler bomba kurmaya çalışırken, terörle mücadele bombanın kurulmasını engellemeye veya kurulmuş bombayı imha etmeye çalışır.
    Global Offensive’e önceki oyunlardaki görevlere ek olarak silah yarış denilen bir mod eklenmiş, bu modla birlikte klasik Counter-Strike haritalarını yanında farklı haritalar da oyuna dahil edilmiştir.
    Önceki oyunlarda olduğu gibi, Global Offensive’de de bir tur görevlerin tamamlanmasıyla veya düşman takımın imha edilmesiyle sona erer ve yeni bir tur başlar.
    Tur bitmeden ölen oyuncular, dirilmek için turun bitmesini beklemek zorundadır.
    Oyuncular önceki turdaki performansına göre alacağı parayla silah ve ekipman satın alabilir.

Bilgisayar Sistem Gereksinimleri
    İşletim sistemi: Windows® 7/Windows® 8/Vista/XP
    İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo E6600 veya AMD Phenom™ X3 8750 veya üstü.
    Hafıza: 1GB XP / 2GB Vista
    Sabit disk: 7.6GB gerekli alan.
    Ekran kartı: Ekran kartı 256 MB veya üstü ve DirectX 9 destekli olmalıdır.

Mac Sistem Gereksinimleri
    İşletim sistemi: MacOS X 10.6.6 veya üstü. İşlemci: Intel Core Duo (2GHz veya üstü.) Hafıza: 2GB RAM Sabit disk: 7.6GB gerekli alan. Ekran kartı: ATI Radeon HD 2400 veya üstü, NVidia 8600M veya üstü.

CS:GO Steam Satın Almak için tıklayınız

Yardım istediğim blog (yalnızca oturum açmış kullanıcılar tarafından görülebilir).

• ‘Counter-Strike: Global Offensive Steam Satın Al’ konusu yeni yanıtlara kapalı.