Bu sanırım WordPress’te bir REKOR ?

• Yazar
    Yazılar

ikibir
    Üye

Daha günün bitmesine 3 saat var…

http://img17.imageshack.us/img17/8558/ikibirhit.jpg

ozdalgic
    Üye

:) Tebrikler ikibir ben wordpress daha önce bu kadar çok sayfa gösterimi görmemiştim.

vay canina, herhalde rekor. aciklamasi nedir acaba?

Aciklamasi canli mac yayini olsa gerek,veya muzik ve eglence olabilir, degilse yazi okumaya bu kadar giren olmaz :)

yldz
    Üye

Ve 1 günde bu kadar değişim.

:) evet, ben rss okuyucuma ekleyecek bir icerik bulamadim blogda.

xhami
    Üye

Rekor mu denir yoksa başka şey mi.Birde konu açmışsın.Bunu wordpress mantığını herkez yapabilir ama bu tarz şeyler blogspot da olduğu gibi wordpress’in de kapanmasına neden olabilir.Birde bu tarz şeyler blog içeriğin yasak diye biliyorum..

ikibir
    Üye

Evet Rekor.
    Kapanması da içten bile değil.Çünkü başka bir siteye link göndermiyorum.

Regards.

xhami
    Üye

Hala diyorsun ki ”Rekor” Kendinde dedin Başka bir siteye link göndermiyorum.Ne yapıyorsun kendi bloğundan yayınmı yapıyorsun? Bu uygunmu kurallara.İkincisi madem link yok hiç bir şey yok insanları kandırarak üst sıralara çıkmak ”rekor” sayılır.İçeriği boş bir sayfa sadece etiketlerle Arama motorlarında insanları kandırmak ,) Neyse ”Anlayana sivri sinek SAZ Anlamayana davul zurna AZ”..

ikibir
    Üye

Senin yaranmı var bu konuyla alakalı da ?Yoksa hitim senin yaptığın günlük 50-100’e mi battı?

Şurda adam gibi yorumunu yapıyorsan yap WordPress’in gücünü gösterdim ben bu konuyla.Taş atıcaksan yayınladığın yere yaylan.Boş konuşma benim konumda.Edepsiz.

Kendi blogumdan yayın yapmam aklın alıyormu?
    Konulara girersen sadece başlıklarda canlı izle yazdığını ve GERİSİNİN ÖZ İÇERİK OLDUĞUNU GÖRÜRSÜN.

Benim Artımda burada.
    Öz yazıyorum başkaları ben indexlendiğim zaman benden kopyalıyor WordPRESS’inde gücü bana yardım edince 214.000 günlük vuruyorum.

Uza şimdi laf kalabalığı yapma.

xhami
    Üye

”Senin yaranmı var bu konuyla alakalı da ?Yoksa hitim senin yaptığın günlük 50-100’e mi battı?”

Komedi. 11 yaşındaki Çocuk.

Senin yaptığını yaparak 300 binde hit yapabilirim ama ne yararı var.Hala anlamak istemiyorsun sanırım.Yaptığın işin bir anlamı yok sitemden kopyalıyorlar diyorsun senin başka yerden kopyaladığınımı kopyalıyorlar.Veya yazdığın 2 satır şey onumu kopyalıyorlar.
    ———–
    Bordoyu kendi evinde 4-3 mağlup eden Aslanlar çeyrek finalde.Bunun verdiği moral ligdeki kocaelisporda alınan mağlubiyeti örtmeye yeterde artar bile.Aslanlar bu kez Konyaspor karşısında.Ligde önemli haftalardayız.Umarız aslanlarımız iyi sonuç elde eder.Maç saatinden 5dakika sonra linkler eklenecektir.

Hakem : Tolga Özkalfa
    Tarih : 01.03.2009 19:00(7)
    Yer : ATATÜRK Stadı
    ———————–

Bunumu kopyalıyorlar.

Birde edepsiz olan ben değilim sensin.Yapılan eleştirilere karşı ”adam ol,edepsiz,Uza şimdi laf kalabalığı yapma. ” gibi cevaplar vererek kendi yapını sergiliyorsun.Devam et bakalım..

ikibir
    Üye

O yazdığım iki üç cümlenin bile katkısı var ayık ol sen.İşine bak…

‘Bu sanırım WordPress’te bir REKOR ?’ konusu yeni yanıtlara kapalı.