bloğumun hitlerini arttırmak ve arama motorlarında öne çıkmasını istiyorum.

• merhaba arkadaşlar.bloğumun hitlerini arttırmak ve arama motorlarında öne çıkmasını istiyorum.ne yapmalıyım sizce ?

Yardım istediğim blog (yalnızca oturum açmış kullanıcılar tarafından görülebilir).

• Öncelikle özgün yazı girmelisiniz ve istikrarlı güncelleme yapmalısınız.Yazı başlıklarınızı dikkatli seçmelisiniz.Yazı başlığı,bir yazının okunmasında çok önemli bir etkendir.Öyle ki,başlığı okuyan kişi merak etmeli ve o yazıyı okumalı.Tabii ki başlık konu içeriğiyle de uyumlu olmalıdır.Kullandığınız sosyal ağlar varsa yazılarınızı buralarda paylaşabilirsiniz.Yanlış anlamayacağınızı düşünerek son bir şey daha eklemek istiyorum:Blogunuzun konusu çok az kişinin ilgi alanına giriyor ve bu durumda size daha çok iş düşüyor.Blogunuzda ana konunuzun dışında,herkese hitap eden yazılar ve kategoriler oluşturabilirsiniz.Bildiğiniz gibi blogumun ana konusu “tasavvuf” ancak başka pek çok kategorim mevcut,size de tavsiye ederim.
    Kolay gelsin..

• çok reklam yapıp facebookta paylaşıp diğer bloglara link verebilirsin

• çok teşekkürler .bloğumda yeni başlıklar oluşturmak kesinlikle güzel fikirmiş ;)bunu uygulayacağım hemen .:)

• ‘bloğumun hitlerini arttırmak ve arama motorlarında öne çıkmasını istiyorum.’ konusu yeni yanıtlara kapalı.