اضافه کردن تاریخ شمسی با درخواست

• سلام
    من یک پیشنهاد دارم از مدیر وردپرس بخواهیم که بخشی در وردپرس .کام اضافه کند که انتخاب تاریخ در دست خود کاربر باشد به عنوان مثال کسی که در ایران است تاریخ شمسی یا کسی در عربستان است تاریخ قمری را انتخاب کند .
    اگر میشه شما که مدیر هستید این پیشنهاد را بدهید …
    فکر نمی کنم کاری داشته باشد فقط یک css تقویم با همان قالب بندی درست کرد و در وردپرس .کام گذاشت که این کار مدیران وردپرس است .
    باتشکر

• یا می توان از تمام ایرانیانی که وبلاگ وردپرس دارند این خواهش را کرد که نامه ای با یک موضوع مشترک برای وردپرس.کام بفرستند .

• سلام
    همان طور که قبلا در اینجا توضیح دادم، وردپرس.کام تنها اقدام به نصب افزونه‌هایی می‌کند که قبلا روی وردپرس.ارگ تست شده باشند.
    بنابراین اگر افزونه‌ای سراغ دارید که بدون تداخل با سایر زبان‌ها، یک قسمت تاریخ شمسی به وردپرس اضافه می‌کند، لطف کنید لینک دانلود آن افزونه را معرفی کنید تا من به گروه وردپرس پیشنهاد اضافه کردن آن را بدهم.
    اجرای این پیشنهاد احتمالا پیچیده‌تر از آن است که بشود با یک css ساده مشکل را برطرف کرد، بدون اینکه با زبان‌های دیگر تداخلی ایجاد کند.
    در هر صورت اگر روش خاصی برای اجرای آن مد نظر دارید می‌توانید با پشتیبانی انگلیسی در میان بگذارید.

• The topic ‘اضافه کردن تاریخ شمسی با درخواست’ is closed to new replies.